ksiazka-vantago

Moje pierwsze dzieło, ale z całą pewnością nie ostatnie! W momencie, kiedy Ty czytasz te słowa, Ja już piszę kolejną książkę 🙂

Książka „Vantago” pokazuje szkołę życia w pełni tego słowa znaczeniu. Brak wsparcia i wyboru, które popychały mnie niejednokrotnie w stronę Sukcesu w sposób, który nie od razu był przejrzysty i zrozumiały.

Pokażę Ci tajemnicę prawdziwego zadowolenia z siebie, a także odpowiednie wnioski, które udało mi się wyciągnąć przez lata pracy w wielu krajach i z różnego rodzaju ludźmi. W treści znajdziesz zawsze coś, co pomoże Ci odnaleźć sens.

Po otwarciu oprócz wspaniałego zapachu świeżego druku, który po prostu uwielbiam dostaniesz całą masę przydatnych wskazówek, które, jeśli je zastosujesz przyniosą Ci nieoczekiwane efekty  i przyspieszą realizację Twoich najskrytszych marzeń.

Zobaczysz, w jaki sposób można z zakompleksionego chłopaka stać się przedsiębiorcą z piękną wizją zmiany świata przepełnionym pozytywnym nastawieniem, niesamowitą charyzmą i pewnością siebie.

Zdasz sobie również sprawę, że w życiu dokładnie tak, jak mówi stare porzekadło nie wszystko co się świeci jest złotem i że każda Twoja decyzja niesie ze sobą konsekwencje. Poznasz piękne I te brzydsze strony sukcesu, ale przede wszystkim będziesz miał okazję zajrzeć w głąb siebie i zrozumiesz lepiej, co Tobą kieruje, a to jest pierwszy krok w stronę sukcesu i zaproszenie do urzeczywistnienia wszystkiego, o czym tylko marzysz.

Zobacz, skąd się wziął pomysł na Vantago

Czy wiesz, że możesz teraz skorzystać ze specjalnej promocji? Sprawdź koniecznie zakładkę sklep

KUP VANTAGO

Pobierz Ebooka